Kontaktní údaje

Dveře CB, s.r.o.
U Staré trati 1775/3
370 11 České Budějovice

Otevírací doba:
Pondělí-Pátek 9-12h, 13-18h
Sobota 9-12h

Dveře České Budějovice – PRÜM

Rekonstruujete, stavíte? Tak se stavte. V našem Interiérovém studiu Vám pomůžeme zařídit Váš domov od podlahy. A co Vám můžeme nabídnout?

Podlahy – vybrat si můžete z různých druhů a typů: laminátové podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, masivní a dýhované podlahy.

PRÜM Designové dveře – krásné dveře vynikající svou jedinečností nejen v oblasti povrchových úprav, ale i zpracování. Jednoduše kvalita Made in Germany. V nabídce naleznete jak dveře otočné, posuvné, dvoukřídlé, dveře v bezfalcovém provedení, tak i dveře skleněné. Sortiment PRÜM zahrnuje každý styl od klasického přes moderní až po retro.

Skleněné dveře Stylus – jak získat maximum světla a přesto místnost uzavřít? Vyberte si skleněné dveře splňující jak nároky moderního designu, tak i nároky na bezpečné bydlení. Všechny skleněné dveře jsou dodávány v ESG provedení (skla jsou kalená a odolná proti běžnému způsobu rozbití). Nedílnou součástí jsou i prosklené stěny, sprchové kouty a skla pro obchodní, administrativní a bytové prostory.

Kliky TWIN, M+T - nabízíme kompletní sortiment dveřního kování včetně souvisejících produktů. Jako jsou například kování na sklo, dveřní zavírače, dveřní závěsy a zadlabací zámky a řadu dalších doplňků ke dveřím a další.

Zajišťujeme odbornou instalaci všech produktů z naší nabídky.

Konkrétní nabídku celého našeho sortimentu naleznete pod odkazem ZDE.Odeslat poptávku

Odešlete nezávaznou poptávku pro PRÜM - ev. další sortiment v městě České Budějovice.