Kontaktní údaje

Showroom Praha - Sykora Home
Otevírací doba:
Po-Pá: 10 - 19 hodin
So: 10 - 17 hodin
Českomoravská 183
190 00 Praha 9 - Vysočany

Showroom Praha - MODO
Otevřeno každý den
V Oblouku 800
252 43 Praha - Průhonice

Showroom Brno
Interiérové studio H-park
Heršpická 11C
639 00 Brno

Sídlo a sklady
Hněvkovského 30/65
617 00 Brno - Komárov

Finská sauna

Firma Horavia s.r.o. je autorizovaným distributorem značky Harvia Oy pro Českou republiku. Od svého vzniku se firmě podařilo zajistit distribuční síť prostřednictvím obchodních partnerů. Jako oficiální partner zastupujeme v ČR také prodejce speciálních světelných efektů Cariitti Oy. Naším cílem je v České republice distribuovat kvalitní výrobky pro výrobu saun a to s patřičnou úrovní technické podpory a služeb. Firma zajišťuje servis, pozáruční servis a odborné poradenství výrobků Harvia a Cariitti.

Zajistíme dodávku komerční sauny, atypické sauny, saunové stavebnice nebo jednotlivých doplňků pro stavbu sauny svépomocí. Dodáváme infrasauny a vybavení pro parní sauny. Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt, který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Sauny se vyrábějí ve finském městečku Muurame blízko města Jyvaskyla. Využijte naše bezplatné poradenství, můžete využít také naší bezplatnou cenovou nabídku pro srovnání při výběrovém řízení dodavatelů Vaší sauny. Výhodou koupě vybavení sauny u nás je, že můžete konzultovat odborné dotazy s pracovníky HARVIA, kteří jsou připraveni pomoci také Vám.

Zajistíme Vám jak kompletní dodávky sauny na klíč, tak i materiál pro stavbu svépomocí nebo stavebnici pro montáž sauny.

Vyrábíme sauny ze severského smrku, osiky, olše a dřeva termowood. Na přání lze vyrobit saunu i z jiných materiálů vhodných na výrobu sauny. Umíme vyrobit domácí i veřejné sauny. Navrhneme Vám řešení sauny podle Vašich přání a potřeb. Vyrábíme sauny nižší cenové kategorie, sauny standardních řad, ale i velmi luxusní sauny. Sauny vyrobíme i odborně nainstalujeme.

Nabízíme velkoobchodní spolupráci pro další partnery. Pokud se zajímáte o výrobu sauny, neváhejte nás kontaktovat.

Finské sauny jsou po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost. Po těžkém dni v práci jsou sauny perfektním prostředkem k relaxaci, kromě toho posilují obranyschopnost organismu nebo dokonce fyzickou kondici. Pobyt v sauně má vliv především na zvyšování odolnosti organismu. Intenzivní pocení pomáhá orgánům zbavovat se škodlivých látek. Na zdraví člověka mají tedy sauny bezesporu blahodárné účinky.

Působnost firmy Horavia s.r.o. - finskasauna.cz je v celé ČR. Realizace a montáže saun provádíme po celé ČR, na Slovensku a dalších zemích EU. Pobočky jsou v rámci České republiky v Brně a Praze.


Odeslat poptávku

Odešlete nezávaznou poptávku pro Finská sauna - sauny v městě Praha.