Kontaktní údaje

W a Weinzettl, s.r.o.
Českomoravská 183
objekt Sykora Home
190 00 Praha 9 - Vysočany

Otevírací doba:
Po-Pá 10:00-18:00
So 10:00-15:00
Ne Zavřeno

Hülsta - německý značkový nábytek

Vytvořte si svůj domov s nábytkem hülsta. Hülsta - to je německá kvalita, sedmdesátiletá tradice a nadčasový design.

hülsta

KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Ať už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám.

Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.

Now! by hülsta

Je nábytek dostupný pro každého. Ve svých programových řadách, byť se jedná o sériově vyráběný nábytek, můžete vybírat z mnoha barev a forem.
Vaši individualitu uplatníte, pokud si s námi navrhnete svůj interiér v plánovacím programu, společně s kolegy na našich nových vzorkovnách v Praze, Brně a Ostravě.

Můžete si tak splnit nekonečný počet požadavků. Barvy, formy, funkce a různé velikosti mohou být sestaveny jednotlivě. Šatní skříně, postele lze uspořádat variabilně a kombinovat mezi sebou.
Velmi zajímavou nabídkou jsou pak pro Vás zvýhodněné sestavy kompletních ložnic z programů now! by hülsta.

Odeslat poptávku

Odešlete nezávaznou poptávku pro Hülsta - nábytku v městě Praha.