Kontaktní údaje

Showroom České Budějovice
U Staré Trati 1775/3
České Budějovice
Sídlíme vedle autosalonu Hyundai - FISCHER CZ

Otevírací doba:
Pondělí-Pátek 9-12h, 13-18h
Sobota 9-12h

Finská sauna

Firma Finskásauna.cz je jediným autorizovaným distributorem značky Harvia Oy pro Českou republiku. Jako oficiální partner zastupujeme v ČR také prodejce speciálních světelných efektů Cariitti Oy a zpracovatele skandinávského dřeva pro výrobu saun HaServ.

Působnost firmy je po celé ČR - realizace a montáže saun provádíme po celé České republice, na Slovensku a v dalších zemích EU. Naše pobočky naleznete v Brně, Praze a Českých Budějovicích.

Naším hlavním cílem je distribuce kvalitních výrobků a služeb s patřičnou úrovní technické podpory ať již dodáváme typizovanou kabinu vyráběnou přímo ve Finsku nebo realizujeme dodávku dle Vašeho zadání.

Zajišťujeme dodávku privátních i komerčních saun umístěných do interiéru či exteriéru, atypické provedení, saunové stavebnice nebo jednotlivé doplňky pro stavbu sauny svépomocí. Poradíme Vám jak se provádí stavba sauny a infrakabiny. Dodáváme infrakabiny, ochlazovací kádě a kompletní technologii pro parní kabiny. Jako součást vybavení nabízíme metody alternativní terapie např. haloterapie, chromoterapie, aromaterapie a muzikoterapie.

Nabízíme bezplatné vytvoření cenové nabídky a poradenství. Pouhou dodávkou pro nás však zakázka nekončí, rovněž zajišťujeme pozáruční servis, dodávku náhradních dílů, z nichž mnoho držíme skladem a odborné poradenství v oblasti výrobků Harvia, Cariitti, technologie finských saun, infrasauny a parních lázní. Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky finské značky Harvia.

V naší nabídce materiálů pro výrobu saun a interiérů naleznete nejen tradiční skandinávské dřevo (finský, severský smrk s možností povrchové úpravy kartáčováním nebo termowood), ale i exkluzivní dřevo vonící exotikou dalekých zemí (Hemlock, Cedr, Abachi ) a tepelně upravené druhy dřevin tzv. termowood, vyznačující se stálostí barev a tvaru, nízkou absorbcí vlhkosti a dlouhou životností.

Vyrábíme a odborně instalujeme sauny všech kategorií od standardních, přes luxusní až po velmi exkluzivní.

Nabízíme velkoobchodní spolupráci pro další partnery.

Finskou saunu oceníte především v dnešní hektické době plné stresu a civilizačních chorob. Saunování je staletími prověřený proces uvolňující psychické i fyzické napětí, posilující obranyschopnost a vitalitu organismu. Tělu pomáhá intenzivně se zbavovat škodlivých látek.

Podrobnější informace získáte na našich pobočkách nebo webových stránkách.

Váš dobrý dodavatel sauny na míru pro region České Budějovice je Finskasauna.cz

Vlastnili by jste rádi svůj malý kousek Finska? Neváhejte se na nás obrátit!


Odeslat poptávku

Odešlete nezávaznou poptávku pro Finská sauna - sauny v městě České Budějovice.